01 / 01

EKİBİMİZ

GÜLDEN BAYRAKTAR

GÜLDEN

İç Mimar.

Designer / Decozoom İçmimarlık Firma sahibi. İş hayatına 1995 yılında Point Tasarım ve Sanat merkezinde İlker KOCAHAN ile birlikte adım atmıştır. Yıllar içerisinde bir çok projede kendini geliştirmiş ve ispatlamıştır. Bunlardan bazıları Point Tasarım Sanat Merkezi , Demsaş Mutfak Banyo, Baydeko Mobilya Dekorasyon ve Uygulama , Yaman Mobilya, Gülver Mutfak . Bugüne kadar bir çok proje gerçekleştiren Gülden BAYRAKTAR 1997 yılında Decozoom İçmimarlığı kurmuştur.

Ve halen müşteri odaklı projeler üretmeye devam etmektedir.

DESIGNER / DECOZOOM INTERIOR DESIGN

NURŞEN İRK

NURŞEN

Mimar.

1994 Yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olmuştur. Philadelphia’da 6 ay Uluslararası İngilizce kurslarına katılmıştır. AE Mimarlık, Cengiz Eren Mimarlık Stüdyosu, Efta Mimari Tasarım Sanayi ve Ticaret A.Ş, Evrenol  Architects, Punto Mimarlık, Özka İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Set Yapı Mimarlık Mühendislik Müş.ve Tic.Ltd.Şti. ve Birkani Architects firmalarında yurtiçi ve yurtdışı mimari projelerde yer almıştır. 2018 Yılından itibaren Decozoom İçmimarlık’ta ortak olarak çalışmalarına devam etmektedir.

MİMAR

HARUN SELMANOĞLU

HARUN

Fotoğraf & Video Grafik.

2011 yılında eğitimini Reklam Ajansı, Matbaa hizmeti veren bir firmada çalışarak kendini geliştirmiş. 2012 yılında ise Arben Design Reklam Ajansını kurarak Grafik Tasarım, Web Tasarım, Matbaa Hizmetleri, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi, E-ticaret Yönetimi ve Profesyonel Fotoğrafçılık & Videografi hizmeti vermek üzere, en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. 2013 Yılından itibaren Decozoom Interior Design’e çözüm ortağı olarak dahil edildi.

FOTOĞRAF & VİDEO GRAFİ / GRAFİK TASARIM & WEB TASARIM

İLETİŞİM FORMU

iletişim
info@decozoom.com.tr
Decozoom Interior Design & Application
Teşekkür ederim!. Mesajınız başarıyla gönderildi...
Üzgünüz, yanlış giden birşeyler oldu
Design by: Arben Design
© 2020 Copyright | Decozoom Interior & Application